Avaleht

teksti
suurus
e100m

Meie kool annab eestikeelset alg- ja põhiharidust valla ja ümbruskonna õpilastele juba 1925. aastast, mil moodustati Savala algkooli teise jaoskonna asemele uus õppeasutus -kuueklassiline Maidla Kool.

2012. aastal liitusid Maidla Põhikool ja Maidla Lasteaed ühise nime alla Maidla Kool.

Meie kooli missiooniks on olla võrdseid võimalusi pakkuv avatud õpikeskkond õpilaste mitmekülgseks arenguks ja olla kogukonna vaimsuse kujundaja ning elukestva õppe keskus.

Koolis toetame õpilase vaimset, füüsilist, kõlbelist, sotsiaalset ja emotsionaalset arengut. Loome tingimused õpilase võimete tasakaalustatud arenguks ja eneseteostuseks ning teaduspõhise maailmapildi kujunemiseks.

Maidla Kool on: avatud, salliv ja initsiatiivi soosiv; tasakaalukas, harmooniline ja looduslähedane; multifunktsionaalne, hea kasvupinnas igakülgseks arenguks; vaimsuse kandja, valla sotsiaalse- ja kultuurielu keskus.

Tänavu on koolis 38 õppurit. Lasteasutuse kahes rühmas käib 40 mudilast. Koolis on hariduse andmise ja õpetamisega on seotud 15, lasteasutuses 8 ning huvikoolis 3 oma valdkonna profesionaali, kes väärtustavad laste arengut, et anda oma panus õpilaste täisväärtuslikeks ühiskonna liikmeteks saamisel.

MAIDLAST MAAILMA!

MEIE KOOLI ERIPÄRA

* Mõisakool
* Kaunis loodus